Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kart Shell akaryakıt kampanyası 16 Kasım -31 Aralık 2021

  • 16 Kasım 2021
Axess kart Shell akaryakıt kampanyası 16 Kasım -31 Aralık 2021

Axess kredi kartı sahipleri Shell akaryakıt istasyonlarından yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL chip para kazanacak. Kampanyaya axess mobilden 16 Kasım -31 Aralık 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Ödemelerin Akbank posundan yapılması zorunludur.

Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir. Shell mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine
Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
5 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
B1628
7 ay önce

Merhaba, Axess iptal blöfu için müşteri hizmetlerini aradım ama chip-para teklif etmeden kapattı:(((
7 gün içinde kartınız kapanacak dedi… Halbuki Axess kullanmaya devam etmek istiyorum…
Başına böyle bir olay gelen oldu mu? 7 gün içinde arasam iptali geri çekebilir miyim

B1628
7 ay önce

Merhaba, iptal talebinin ertesi günü aradılar kartınızı kapatmayın dediler… chip-para verin diyemedim tabi ama biraz geveledim…sonuç olarak eskisi gibi öyle chip-para verelim demiyorlar maalesef bilginize…

uA
7 ay önce

Tahminime göre,harcamalarıniza bakarak teklif konusunu değerlendirmeye alıyorlar.Iyi alışverişler.

Sercan
7 ay önce

geçen ay üyelik ücreti kesildi. İptal için aradım bu sefer chip para vermedi. Direk ücretin hepsinin iadesini geri yatırdı.( 6 ay kapamama sözü aldı). 2007 yılından beri axess liyim.

5
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x