Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess katlanan chip para kampanyası 2 kat değerli puan

  • 20 Eylül 2022
Axess katlanan chip para kampanyası 2 kat değerli puan

Axess kredi kartınızla 30 Eylül 2022 tarihine kadar internet üzerinden yapacağınız alışveriş ödemelerinizde chip parayla ödeme yaparken 2 kat değerli puan fırsatı sizi bekliyor. Katlanan chip para kampanyası kapsamında kartınızda bulunan chip paralar ödemede 2 kat fazla görünecek.

Kampanyada en fazla 75₺ katlanan chip para kullanılabilecek. Yani en fazla 75 chip para kullanıp 150₺ ödeme yapabileceksiniz.

Kampanyada chip parayla ödeme menüsünden internet harcamanızın ödemesini 2 kat değerli puanla yapabilirsiniz.

x
Abonelik
Bildir

20 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
TURHAN AYDIN
4 ay önce

İnternet te chip-para ile ödeme seçeneği yok ki

M.Ali
4 ay önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

Paraf kart aidatını geri alabilir miyiz aceba Nesrin Hanım?

A.genç
4 ay önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

aidat iadesi için müşteri hizmetlerini aradım,talebim reddedildi ve talebinizin devamı halinde bankalar birliğine müracaat edebilirsiniz mesajı geldi..

Kampanyacı
4 ay önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

Migros sanal maketten 107 tl.lik alışveriş yapmıştım. Axess juzdan üzerinden 50 tl.lik chipparamla 100 tl.olarak ödedim.

Çağın
4 ay önce

Dönem içi internet harcamalarını chip para ile silebileceğiz. Yani internet harcamasını chip para ile yapma zorunluluğu yok. Wings ve Akbank kart da geçerli.

Ömer belindir
4 ay önce

Nesrin hanım finansbank karekod veya mobil ödeme ile % 10 toplamda 100 TL kampanyası var paylaşırsanız birileri faydalanır

Murat
4 ay önce

A.G geçerlimi

Murat
4 ay önce

Nesrin hanım A.G oluyormu cevaplarsanız sevinirim

Sry
4 ay önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

A.G nedir

Emre
4 ay önce

Ben bu kampanyadan hiç bişey anlamadım Nesrin hanım detayını anlatmanız mumkunmu ve işlemin nasıl yapılması gerektiğini yada anlayan arkadaş varmi

rahmi
4 ay önce
Yanıtla  Emre

diyelim 50 puanınız var, 110 liralık alışveriş yapacaksanız 50 puan 2 katı yani 100 tl değerinde oluyor, +10 tl ödeme yapıyorsunuz diye anladım…

Emre
4 ay önce

Tek seferde nasıl faydalanabiliriz bu işlemden 150 TL lik işlem var ise dönem icinde bu 150 TL yi çip para ile ödemeyi seçince 75 TL si silinip çip puandan 75 TL mi çekilmiş olcak en fazla kazanç 75 tlmi bunda ve parça parça odemeler var ise 40-50 TL onlardada parça parça oluyormu

Emin C.
4 ay önce

Bu şekilde ödeme işlemi sadece Juzdan uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Akbank Mobilden olmuyor. Yeni harcama yapmanıza gerek yok, dönem içinde olan İnternet harcamalarınız veya dönem içine yansıyan taksitli İnternet harcamalarınızın ödemesi bu şekilde yapılabiliyor, x2 olarak ödenecek tutarın önemi yok (150 TL üzeri olsada harcama ve/veya taksit) 150 TL lik kısmı kapatılıyor.

erdal
4 ay önce

Bana chip para ödeme yapılacak harcamanız yoktur diyor.

AbdllhY
4 ay önce
Yanıtla  erdal

Sn erdal x2 chip paranın internet harcaması olması lazım…

20
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x