Axess kredi kartı carrefour kampanyası 20 Eylül – 20 Ekim 2023

  • 24 Eylül 2023
Axess kredi kartı carrefour kampanyası 20 Eylül – 20 Ekim 2023

Axess kredi kartınızla carrefour mağazaları ve internet sitesinden yapacağınız 1500₺ üzeri ödemelerde 50, 2500₺ üzeri ödemelerde 175₺ hediye chip para fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya juzdan uygulamasından 20 Eylül – 20 Ekim 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya ayrıntıları
Axess’e özel 20 Eylül-20 Ekim 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para veya 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize ise 175 TL chip-para sunulmaktadır.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 6 Kasım 2023 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir.
Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye iş yerlerinde kullanılabilir.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ALIŞVERİŞ” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir.
Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
Katılım için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL veya 175 TL chip-para kazanabilir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x