Axess kredi kartı carrefour kampanyası 3×75’e 25 TL hediye

 • 23 Temmuz 2016
Axess kredi kartı carrefour kampanyası 3×75’e 25 TL hediye

Axess kredi kartı sahipleri Carrefour mağazaları ve carrefoursa.com internet sitesinden farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 3 alışverişte 25 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 23 Temmuz – 5 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Harcama öncesi SICAK yazıp 4566‘ya mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “SICAK” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • 15 Temmuz – 5 Ağustos 2016 tarihleri arasında tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com adresi üzerinden farklı günlerde yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri peşin alışverişlere 25 TL chip-para hediye edilecektir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.
 • Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 25 TL chip-para kazanabilir.
 • Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. 25 TL chip-para hediyesi, farklı günlerde yapılmış 3 adet 75 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 15Ağustos 2016 tarihine kadar tüm CarrefourSA’lardan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 16 Ağustos 2016 tarihinde silinecektir.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir.
 • Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir. Taksitli alışverişlerde geçerli değildir.
 • SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.