Axess kredi kartı Koton kampanyası 1-31 Aralık 2023

  • 06 Aralık 2023
Axess kredi kartı Koton kampanyası 1-31 Aralık 2023

Axess kredi kartınızla Koton mağazaları ve internet sitesinden yapacağınız 1000₺ ve üzeri her ödemede 100₺ olmak üzere toplamda 200₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyada %10 oran gayet güzel indirimlerle birleştirebilirsiniz. Axess kampanyasına her zaman olduğu gibi juzdan uygulamasından 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Ödemelerde peşin fiyatına 6 taksit sizi bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Koton mağazaları ve Koton.com’dan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, toplam 200 TL chip-para kazanma imkanı sunmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahiplerinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “KOTON” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar kapsamında, kampanyadan bir defada 100 TL, en fazla 200 TL chip-para kazanabilir. Aynı gün yapılan harcamaların ilki kampanya kapsamında sayılır.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x