Axess kredi kartı Opet akaryakıt kampanyası 1 Ocak – 15 Şubat 2024

  • 07 Ocak 2024
Axess kredi kartı Opet akaryakıt kampanyası 1 Ocak – 15 Şubat 2024

Axess kredi kartınızla opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 500₺ ve üzeri 4 adet alışverişte 120₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1 Ocak – 15 Şubat 2024 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyada kazanılan chip para 22 Şubat 2024’e kadar kampanyaya katılan Opet istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Juzdan’dan katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin “Hemen Katıl” butonuna tıklaması veya kampanyaya SMS üzerinden katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “OPET” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.

Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 110 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanyaya dahil olan Axess üye işyeri OPET istasyonlarının listesine ulaşmak için tıklayınız.

Kampanya detayları:

Kampanya katılımı, Juzdan’dan yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
22 Şubat 2024 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilir.
Aynı gün içerisinde yapılan 500 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Opet/Sunpet istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Tüzel müşteriler Juzdan uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 110 TL chip-para kazanabilirler.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x