Axess kredi kartı özdilek kampanyası 1-31 Ağustos 2023

  • 05 Ağustos 2023
Axess kredi kartı özdilek kampanyası 1-31 Ağustos 2023

Axess kredi kartınızla Özdilek internet sitesi ozdilekteyim.com üzerinden yapacağınız 600₺ ve üzeri harcamalarda 75₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan üzerinden 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Axess’e özel 1 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında, Özdilekteyim.com’dan yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL chip-para sunulmaktadır.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ÖZDİLEKTEYİM” yazıp, 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya sadece Özdilekteyim.com’dan yapılacak alışverişler için geçerlidir. Özdilek AVM’lerinden yapılacak mağaza ve hipermarket alışverişlerinde geçerli değildir.
Özdilekteyim.com market siparişlerinde teslimat tarihinin 31 Ağustos 2023 sonrasında olması durumunda, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapıda ödemelerde ve sanal POS’tan yapılan ödemelerde geçerlidir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x