Axess kredi kartı Total akaryakıt kampanyası 40 TL hediye 1 Ekim–15 Kasım

 • 01 Ekim 2016
Axess kredi kartı Total akaryakıt kampanyası 40 TL hediye 1 Ekim–15 Kasım

Axess kredi kartı sahiplerine özel Total akaryakıt kampanyası kapsamında Total  istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 40 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kazanılan chip paralar yine Totalde kullanılabilecektir.

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında kampanyaya dahil Axess üye işyeri TOTAL istasyonlarında geçerli olacaktır.

Kampanya katılmak için TOTAL yaz, 4566’ya gönder!

Kazanılacak chip-paralar 30 Kasım 2016’ya kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi TOTAL istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

01 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi TOTAL istasyonlarında, Akbank POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek toplam 40 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “TOTAL “ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri TOTAL istasyonlarındaki Akbank POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess ve Free faydalanabilir.Free için chip-para,artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Bir müşterinin kazanabileceği toplam chip-para tutarı 40 TL ile sınırlıdır.
Mevcut chip-paraların kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 30 Kasım 2016 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi TOTAL istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
Kullanılmayan chip-para’lar 01 Aralık 2016 tarihinde silinecektir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Akbank T.A.Ş ve TOTAL OIL Türkiye A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi www.axess.com.tr ve www.demirorenpetrol.com.tr’de

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. ÖZCAN dedi ki:

  AKSES ON NUMARA HER AY KANPANYASI VAR

 2. Anonim dedi ki:

  Akbank pos makine si degilde normal pos makinaları geçerli olsa daha iyi olurdu

 3. Anonim dedi ki:

  NESRİN HANIM BU 15*150 200TL PUAN KANPANYASIYLA BİRLEŞTİREBİLİYORMU ACABA

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Birleşir.

 5. AHMET dedi ki:

  NESRİN HANIM AXES le 150 harcama yapıyorum puanınız yüklendi diye anında mesaj geliyordu normalde. Ama 2 kere yaptım AXES den Msj yok. Bir terslik mi var acaba.

 6. AHMET dedi ki:

  AXES le 150 harcama yapıyorum . Puan yükleme Msj gelmiyor.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet bey, takipçilerimizin çoğuna mesaj gelmiyor. Sistemle ilgili bir sorun var demekki. Siz alışveriş yapın gerekli puan yüklenmezse müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır.

 8. Anonim dedi ki:

  Deniz bonus

 9. AY dedi ki:

  bana da harcama mesajı gelmedi ahmet bey sorun olmaz bence de (15*150) çünkü her pos cihazı için geçerli koşullar eee harcama tarihide belli niye sorun olsun ki?

 10. AY dedi ki:

  bugün 2. 150 tlyi harcadığımdan 2. kere kullandığım ve kalan hedefim ile ilgili mesaj geldi… gerçi gelmese de daha önce yazdığım gibi sektör ve pos cihazı farketmediğden sorun değil :)

 11. Anonim dedi ki:

  Harcama mesajı 7.kez yapılan 150 liralık alışverişten sonra geliyor

 12. Anonim dedi ki:

  10 numara bir sitesiniz teşekkürler

 13. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Biz teşekkür ederiz, lütfen sosyal medya hesaplarımızı beğenip takipte kalın. Selamlar.

BİR YORUM YAZ