Axess market ve akaryakıt 50 TL hediye 5 Mayıs-12 Haziran 2015

  • 06 Mayıs 2015
Axess market ve akaryakıt 50 TL hediye 5 Mayıs-12 Haziran 2015

Axess kredi kartı yeni kampanyasında akaryakıt ve market sektöründe faaliyet gösteren tüm işyerlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışveriş sonrası yapacağınız her 100 TL üzeri harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL chip para kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Aynı gün farklı iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya katılımı için KATIL yazıp 4566’ya SMS göndermek zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 5 Mayıs-12 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 12 Haziran 2015 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings ve Free asıl/ek kredi kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 50 TL ile sınırlıdır.
Kazanılan chip-paralar kartınıza anında yüklenecektir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Neo ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 15 gündür.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 1.000.000 TL chip-para ile sınırlıdır.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ