Axess mobil yükleyene 40 TL chip para hediye 11-28 Şubat 2018

 • 11 Şubat 2018
Axess mobil yükleyene 40 TL chip para hediye 11-28 Şubat 2018

Axess kredi kartı olupta axess mobil uygulaması yüklemeyen kaldımı bilinmez ama uygulamayı yeni yükleyenlere özel 40 TL chip para hediye ediliyor. Android vs ios telefonunuzda bulunan uygulama marketten axess mobil uygulamasını bulup yükleyerek giriş yapanlara 10 TL, Size özel alanındaki bölümde ise 30 TL kazanmanızı sağlayan bilgi mevcut.

Axess mobile nasıl üye olunur?

Axess mobil uygulamasını açtıktan sonra TC kimlik numaranız ve kredi kartınıza ait bazı bilgiler ile üye olabilirsiniz. Aktivasyon için bankada kayıtlı telefon numaranıza onay kodu gönderilecektir. Gelen kodu ilgili alana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Artık kampanyalara kolayca katılabilecek, kart limit bilgileri, yapılan harcamaları kolayca takip edebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • 11 – 28.02.2018 tarihleri arasında Axess Mobil’e ilk defa giriş yapan herkese 10 TL chip-para ödülü verilecektir.
 • 11.02.2018 – 28.02.2018 tarihleri arasında Axess Mobil’e ilk defa giriş yaparak 10 TL chip-para kazanan müşterilerimizin Axess Mobil ‘Size Özel’ alanı içerisinde karşılarına çıkacak kampanya ile 30 TL daha chip-para kazanma şansı olacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak ve 10 TL chip-para kazanmak için Axess Mobil’e Akbank müşteri numaranız, kredi kartı numaranız ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ile ilk defa giriş yapmanız yeterlidir.
 • Kazandığınız 10 TL chip-para Axess Mobil’e giriş yapmanızdan sonraki 24 saat içerisinde yüklenecek ve kullanılmayan chip-para’lar 7 gün içerisinde silinecektir.
 • 10 TL chip-para ödülünüz, Axess Mobil’e giriş yapmadan önce son işlem yaptığınız kredi kartınıza yüklenecektir. Bu kartın sanal ya da ek kart olması durumunda, chip-para ödülü bu kartların bağlı bulunduğu asıl karta yüklenecektir. Açık durumda kredi kartı olmayan müşterilerimizin ödülleri son işlem yaptıkları banka kartlarına yüklenecektir.
 • Bu kampanya 11 Şubat 2018 tarihi itibariyle Axess Mobil’e, Akbank müşteri numarası, kredi kartı numarası ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile ilk kez giriş yapacak olan Akbank müşterileri için geçerlidir. Bu tarihten önce Axess Mobil’e giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Axess mobili kaldırıp tekrar yüklesek chip para verirmi

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kaldırıp yüklerseniz olmaz maalesef :)

 3. Fikri TALİ dedi ki:

  Nesrin hanım peki bu konuda bizim suçumuz ne deyilmi. Bunu kullanmak bankaya göre bi menfaatse ki öyle gözüküyo, biz bu teklif edilen işi zaten daha önce yapıyor idik.Şimdi bu teklif ettiği, ödüllendirdiği şeyle bizi neden cezalandırıyor anlamadım. Önce bize istediğin şey için yapıldığından ödüllendir, sonra deki bak kullanan kazanıyor de deyilmi. Sizce Bu konuda bankaya şikayet noktasında bi talep oluşursak bize faydası olurmu ne dersiniz… Teşekkürler.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Fikri bey ilk çıktığında yükleyenlere 100 TL chip para vermişti :)

 5. Anonim dedi ki:

  Ben asıl kartım ile Axess mobil kullanıyorum
  Eşimin kullandığı el kart için onun telefonuna yüklesem acaba chippara gelir mi??
  Nesrin hanım

 6. Faruk Mece dedi ki:

  Ek kart için başka telefona yüklesek
  Chippara verirmi acaba Nesrin hanım

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Faruk bey gelmez. Ek kart olması önemli değil. Müşteri bilgileri baz alınıyor.

 8. Anonim dedi ki:

  faruk bey denedım olmuyor malesef

 9. Anıl dedi ki:

  Nesrin hanım TEB bonus yine 83 TL kart aidatı yansıttı ne yapmamı önerirsiniz.

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Anıl aram bakalım müşteri hizmetlerini iptal etmezlerse kartı kapatma kozunu kullan.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.