Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess mtv kampanyasında 3 taksit 4 -31 Temmuz 2019

 • 04 Temmuz 2019
Axess mtv kampanyasında 3 taksit 4 -31 Temmuz 2019

Axess kredi kartı sahipleri 2019 Temmuz ayı mtv ödemelerini axess mobil uygulaması üzerinden yaparak 3 taksit kolaylığından faydalanabiliyor. Kampanya 4 -31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Diğer yollardan yapılan ödemelerde 2 taksit yapılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

4 Temmuz-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt Internet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile 2 taksit sunulmaktadır. ww.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına alt limitsiz 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
MTV ödemesi Axess Mobil üzerinden kredi kartı ile tek çekim veya 3 taksitle yapılabilecektir. Ödeme yapmak için; Axess Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası altındaki ‘öde/hemen öde’ adımlarını takip edilerek lem yapılabilmektedir.
Taksit kampanyasından Axess, Wings, Free, Axess Kobi, Axess Business, Wings Business kart sahipleri faydalanabilecektir.
Bank’O Card Axess kart sahipleri 2 taksit kampanyasından sadece www.gib.gov.tr üzerinden yapacakları ödemelerde faydalanabilecektir.
MTV borcunu öğrenmek için; MTVSOR PLAKANO yazıp 6665’e gönderin, SMS ile ödemek için; MTVODE PLAKANO KART SON 6HANE yazıp 6665’e gönderin. SMS ile ödeme yalnızca araç sahibi tarafından yapılabilmektedir.
Şahıs şirketi sahipleri bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden ödeme yapabileceklerdir. Tüzel müşteriler ve ek kart sahipleri ise Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için MTV ödemelerini diğer ödeme kanallarından yapabileceklerdir.
50.000 TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Necati dedi ki:

  Puan vs. Veren yok değil mi?

 2. Free puan dedi ki:

  denizbank para card 20 tl puan

 3. Anonim dedi ki:

  Neo 200 tl ustu mtv odemeye 20 chip veriyo

 4. aykut dedi ki:

  evet kampanya siteye eklenirse iyi olur. limiti çok koymuşlar benim işime yaramıyorda belki işine yarayan olur.https://kampanyabul.org/mtv-kampanyalari/paracard-mtv-kampanyasi-20-tl-bonus-hediye-temmuz-2019.html

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Aykut çok teşekkürler güzel kampanya.

 6. Tuncay dedi ki:

  Axess 2021 kampanyası yokmu hiç bir yerde bulamadım

BİR YORUM YAZ