Axess mtv ödeme kampanyası ile 3 taksit ve check-up hediyeli

 • 01 Ocak 2011
Axess mtv ödeme kampanyası ile 3 taksit ve check-up hediyeli

Mtv ödeme kampanyalarında Axess kredi kartı sahipleri ödemelerini 3 taksitle yapıyor ve ücretsiz araç muayene check-up hizmeti kazanıyor.7 Şubat’a kadar ödemenizi yapın Oto pratik servislerinden Check-up kazanın.Ödemelerinizi www.gib.gov.tr internet adresinden kolayca yapabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya 1 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
www.gib.gov.tr’den kredi kartı ile yapılan ödemeler tek çekim olarak gerçekleşecek olup kredi kartına üç taksit olarak yansıyacaktır.

OtoPratik Kampanya DetaylarıKampanya sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir.
07.02.2011 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini Akbank’tan yapan müşteriler, OtoPratik tarafından sağlanacak ücretsiz check-up hizmetinden 15.03.2011 tarihine kadar yararlanabilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının OtoPratik servislerine gösterilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. FARUK GÜLEŞCİ dedi ki:

  axses kredi kartıyla mtv ınt aracılığıyla borcu ödemeniz halinde 3 taksit ve ücretsiz check-up hizmetinden yararlanabilirsiniz kampanyasına check-up yapan şirketin adanada olmadığı bana bildirildi neden adanada yapılamıyor yapılamıyorsa neden belirtmediniz kampanya koşulu olarak müşteri aldatmasuı olmuyormu bu yaptığınız olumlu cevap bekliyorum tatminkar cevap alamazsam gerekli yerlere şikayette bulunacağım

 2. SERKAN TANIK dedi ki:

  mtv vergisi 3 taksit olarak axses kredi kartımdan işlemimi yapmak istedim fakat internet üzerinden işlemimi yaptıgım zaman taksit seçenegi yoktu..bu sebebden dolayı tek çekim olarak axses kredi kartımla ödemeyi gerçekleştirdim..bu durumun açıklıga kavuşturulmasını istiyorum…ikinci bir sorumda ücretsiz check up yapan firmanın diyarbakırda olup olmadıgı konusunda bir sorumolucaktı….sorularımın cevabını alabilirsem çok memnun olurum…teşekkürler..

 3. admin dedi ki:

  Serkan bey ödeme işleminde taksit seçeneği yok bankanız otomatik olarak ödemenizi taksitlendirecek.

 4. AHMET dedi ki:

  21.01.2011 tarihinde mtv.vergimin 1,nci taksidini 152,00 tl olarak ödenmiştir.ancak bu ödememin bankanızca 3 taksit olarak kredi kartımdan ektreme yansıtılmasını rica ederim

 5. BİLAL dedi ki:

  ŞUAN CİTİ AXSESS KARTIM İLE MTV Yİ ÖDEMEYE ÇALIŞIYORUM ANCAK ILMADI VE BU TAKSİT OTOMATİK Mİ GÜNCELLENİYOR.KARTIN LİMİTİDE VAR AMA HATA RAPORU GÖNDERİYOR ACİL CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM BKL.

 6. BİLAL dedi ki:

  NASI YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 7. admin dedi ki:

  Kart numaranızı,son kullanma tarihini,cv2 numarasını doğru girdiğinizde emin olun.
  https://kampanyabul.org/internetten-kredi-kartiyla-mtv-motorlu-tasitlar-vergisi-nasil-odenir-anlatim
  Bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 8. BİLAL dedi ki:

  ACİL CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM BKL

 9. SAMET dedi ki:

  kartını daha önce internetten alışverişte kullanmadıysan internetten alışverişe kapalı olabilir.veya gidiğin kart bilgilerinde eksiklik vardır.

 10. murat topbaş dedi ki:

  kampanya yı 07.02.2011 tarihi ile sınırlandırmışsınız tarihi birazdaha uzatsanız mtv yi ödemeyi geciktiren biz axess sahipleride faydalansak çok iyi olacak.

BİR YORUM YAZ