Axess peşin alışverişlerinizde faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyası

 • 07 Ocak 2015
Axess peşin alışverişlerinizde faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyası

Axess kredi kartı sahipleri 28 Şubat 2015 tarihine kadar yapacakları peşin alışverişleri faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksitle ödeyebilecek. Kampanyadan faydalanmak için TAKSİT yazıp, 4566’ya gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Taksit Kampanyası 6 Ocak – 28 Subat tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, 28 Subat’a kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinize faizsiz/ücretsiz 3 Taksit kampanyasından faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce TAKSİT yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanyadan Axess, Fish, Wings ve Axess exi-26 asıl ve asıl kartınıza bağlı ek kartlarınız ile yaptığınız harcamalardan faydalanabilirsiniz. Free kart ve ticari kartlarla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kuyum harcamaları ve Akbank kanallarından yapacağınız fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyaya 4566’ya kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir.
 • Kampanyadan çıkmak için IPTAL TAKSİT yazıp 4566’ya sms gönderebilirsiniz. Gönderilen sms’den sonra yapılan harcamalara taksit yapılmaz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Akbank üye iş yeri yada akbank pos zorunluluğu var mı?

 2. admin dedi ki:

  Kuyum hariç tüm üye ve üye olmayan iş yerlerinden yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerde kampanya geçerlidir.

 3. Anonim dedi ki:

  telefon alsam onuda 3 taksite bölünecek mi?

 4. admin dedi ki:

  Evet bölecek, kuyum ve fatura ödemeleri hariç hepsini taksitlendirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ