Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess Petrol ofisi akaryakıt kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2018

  Axess Petrol ofisi akaryakıt kampanyası 1 Temmuz – 15 Ağustos 2018

  Axess kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcmada 40 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 Temmuz – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Axess mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz. Kazanılan chip paralara Petrol ofisi istasyonlarında 22 Ağustos tarihine kadar kullanılabilecektir.

  Kampanya Ayrıntıları

  Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “PO“ yazıp 4566’ya SMS ile göndererek kayıt gerekmektedir.
  Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Ağustos 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi POAŞ istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
  Kullanılmayan chip-paralar 23 Ağustos 2018 tarihinde silinecektir.
  Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri POAS istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
  Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess Kobi asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilecektir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir. Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya müşteri bazındadır.
  Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde kampanya kapsamında 30 TL chip-para kazanabilecektir.
  Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir.
  Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
  Kazanılan chip paralar, Mil puana dönüşmeyecektir.
  Katılım için gönderilecek SMS’ler, tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir.
  Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  Akbank T.A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   Teşekkür akaessss ama 125 tl mide bulandırıyor

  2. Ali BARUTCU dedi ki:

   Axess yakıt kampanyasına katılmıyorum hem tek seferde 125, toplam 500, puan 40.

  3. Haluk dedi ki:

   Neo ile katılırsanız 500 e 60 olur.

  4. Anonim dedi ki:

   100 TL İYİ İDİ. 125 TL KÖTÜ AKSESSE YAKIŞMIYOR

  5. Anonim dedi ki:

   Doğru bak neo ile katılırsan 60 oluyor, axess mobile şimdi baktım geçerli kartlar axess, neo diyor. Neo nun ayrıca 50 tl lik yakıta 5 tl kampanyası var birleştirirsen 50 tl olur.

  6. Ali BARUTCU dedi ki:

   Pardon 50 değil 60 tl çip para.

  7. emrah dedi ki:

   haziran ayında aldığım axessle birlikte 90 oluyor :D

  BİR YORUM YAZ