Axess taksitli alışverişlerinizi 2015 Şubat ayında ödeyin

  • 06 Kasım 2014
Axess taksitli alışverişlerinizi 2015 Şubat ayında ödeyin

Axess kredi kartı sahipleri 100 TL ve üzeri tüm taksitli alışverişlerini 2015 Şubat ayında ödeyebiliyor. Kampanyadan yararlanmak için 30 Kasım 2014 tarihine kadar harcama öncesi ŞUBAT yazıp, 4566’ya göndermeniz yeterli.

Kampanya Ayrıntıları

Erteleme kampanyası; 4-30 Kasım tarihleri arasında Axess işyerlerinde yapılacak 100TL ve üzeri 2-6 taksitli alışverişleriniz için geçerlidir.
Erteleme kampanyasına kayıt olmak için ŞUBAT yazıp 4566’ya gönderebilirsiniz.
Kampanyadan Axess, Fish, Wings ve Axess exi-26 asıl ve asıl kartınıza bağlı ek kartlarınız ile yaptığınız harcamalardan faydalanabilirsiniz. Free kart ve ticari kartlarla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Yasal mevzuat gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt harcamalarında, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında erteleme uygulanamaz. Taksit ve erteleme ay sayısı 9 ayı geçemez.
Akbank kanallarından yapacağınız fatura ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya 4566’ya kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. Avea, Turkcell ve Vodafone kampanya katılım ücretlendirmesinde meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
Kampanyadan çıkmak için IPTAL ŞUBAT yazıp 4566’ya sms gönderebilirsiniz. Gönderilen sms’den sonra yapılan harcamalara erteleme yapılmaz.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    şubat erteleme kanpanyası nasıl katılcaz?

  2. Anonim dedi ki:

    böyle bir kampanya bişr daha olmaz mı

BİR YORUM YAZ