Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess Total akaryakıt kampanyası 50 TL hediye 16 Ağustos – 30 Eylül 2017

 • 16 Ağustos 2017
Axess Total akaryakıt kampanyası 50 TL hediye 16 Ağustos – 30 Eylül 2017

Axess kredi kartı sahipleri anlaşmalı ÜYE Total akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanyada kazanılan chip paralar yine Total’de kullanılabilecektir.

Kampanya 16 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya katılımı için TOTAL yaz, 4566’ya gönder.

Kazanılacak chip-paralar 8 Ekim 2017’ye kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi TOTAL istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 16 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi TOTAL istasyonlarında, Akbank POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4.akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek toplam 50 TL chip-para hediye edilecektir.
 • “Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından bir kez “ TOTAL “ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri TOTAL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess faydalanabilir. Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan en fazla bir kez toplam 50 TL Chip – para kazanabilir.
 • Mevcut chip-paraların kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
 • Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 8 Ekim 2017 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi TOTAL istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan chip-para’lar 9 Ekim 2017 tarihinde silinecektir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. ve TOTAL Oil Türkiye A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi www.axess.com.tr ve www.demirorenpetrol.com.tr ’de.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  çok güzel bir kampanya

 2. ziyaretci dedi ki:

  yukaridaki aciklamalardan anladigim kadariyla neo kartta dahil kampanyaya

 3. Ferhat dedi ki:

  Axess iyisin bayram oncesi iyi gelir.puanin aninda yuklenmesi ayri bi guzellik.insan unutuyor yuklendiginde kullanmayi

 4. Anonim dedi ki:

  Bayram kampanyası falan yokmu ya axses bu aralar boş geçiyor nedense

 5. Anonim dedi ki:

  Nesrin Hanım bu kampanyada 2 kez neo 2 kez de akses kartimla akaryakit alırsam kampanya hedefini gerçekleştirmiş sayılır mıyım acaba

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Sadece tek kartla alışverişi tamamlamalısınız.

 7. Sezai dedi ki:

  Neo bankamatik kartda kampanyaya dahil mi mi

 8. Anonim dedi ki:

  Sezai neo kart dahil.ancak alışverişin tamamını aynı kartla tamamlamalisiniz.yani 4 kere 100 tl alışverişi neo kartla yapmalisiniz

BİR YORUM YAZ