Banko Card axess giyim ve restoran kampanyası 50 TL hediye 1-31 Temmuz 2017

 • 03 Temmuz 2017
Banko Card axess giyim ve restoran kampanyası 50 TL hediye 1-31 Temmuz 2017

Odeabank Banko card axess kredi kartı sahipleri giyim ve restoran sektöründeki iş yerlerinden yapacakları her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya bu ay 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için ilk harcamanızdan önce ‘’TEMMUZ” yazın, 8444’e mesaj gönderin.

Kampanya Ayrıntıları

SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Kampanya dahilinde kazanılacak chip para tutarları 7 Ağustos 2017 tarihinde yüklenecek olup, 24 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılmayan chip paralar 25 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır.Kampanyadan sadece asıl kartlar yararlanabilir. Ek ve sanal kartlarla yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.Kampanya kapsamında kazanılan chip-para tutarlarının yüklenebilmesi için, puan yükleme tarihinde mutlaka kartın açık olması gerekmektedir.Yalnızca giyim ve restoran harcamaları kampanya kapsamındadır. (Mail order, telephone order işlemler de dâhildir.) Nakit avans, Bireysel Emeklilik Ödemesi (BES), SGK prim ödemeleri, vergi ve fatura ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir.Kampanyaya Bank’O Atlas, ücretsiz Bank’O Card’lar ve Private Card’lar dahil değildir.Kredi kartı ile yapılan alışveriş, iade veya iptal edildiğinde, ilgili işlem için kazanılan chip paralar geri alınacaktır. Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. ilhan dedi ki:

  Bayram degil seyran degil bu neyin kampanyasi odeabank hic yakişmamiş sana

 2. hikmet 34 dedi ki:

  ilakı bayramı olması gerek ilhan işimize yarıyacak keşke her gun kampanya yapsa

 3. Happiness dedi ki:

  Nesrin Hanım Bankanın Kampanya duyurusu başlığında giyim ve restoran yazmasına rağmen açıklamalar 4. sekmesinde market alışverişi olarak yazılmış. Müşteri hizmetleri ile görüşüp tezatlığı belirttiğimde market dahil olduğunu ve her üç sektör harcamalarının geçerli olacağı ifade edildi bilginize.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness bilgi için teşekkürler gerekli düzenleme yapıldı.

 5. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım; kampanya ile ilgili açıklamalar kafa karıştırıcı , düzeltilmesi için kayıt oluşturdum. 4. maddede market yazmakta fakat aynı açıklamanın 9. maddede yalnızca restoran ve giyim geçerlidir diyor. Müşteri temsilcileri hatalı yorumlayıp ,yanlış bilgi vermiş olabilir, düzeltilmesini beklemek daha garanti olur diye düşünüyorum.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kaybedecek şok şey yok, 100 TL market alışverişi yapan bir arkadaş bilgi verir. Bende kart yok, denerdim.

 7. İlhan dedi ki:

  Hikmet kardeş ben market de gecmiyor diye bu sekilde yazmistim simdi oldu duzeltme yapilmiş.

 8. ÖZCAN dedi ki:

  NESRİN HANIM PARACARD KAMP
  Temmuz ayi icerisinde toplamda 250TL ve uzeri Motorlu Tasitlar Vergisi odemelerinizi gib.gov.tr uzerinden Paracard’iniz ile yapin, Agustos ayi icerisinde internet harcamalari disindaki alisverislerinize %10 bonus, toplamda 50TL bonus kazanin! Katilmak icin MTV yazin 3280’e gonderin! SMS almak istemiyorsaniz IPTAL SMS yazip 6292’ye gonderebilirsiniz.

 9. Anonim dedi ki:

  Kampanya açıklamalarında 4. madde market ifadesi silinerek (Kampanya kapsamında restoran ve giyim alışverişlerinde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş işlemine 10 TL chip para hediye edilecektir.) olarak değiştirildi

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Market iptal arkadaşlar.

 11. Anonim dedi ki:

  Axses bi kampanya yapmayacak mı Nesrin hanım

 12. Anonim dedi ki:

  Axses kampanya yapar mı Nesrin hanım

 13. ÖMER dedi ki:

  Kampanya süper kartlarımızı düzenli kullanalım 😊hayırlı alışverişler

BİR YORUM YAZ