Kampanya ve İndirim Haberleri

Beymen axess kart kampanyası 200 TL hediye 1 – 20 Haziran 2019

  • 01 Haziran 2019
Beymen axess kart kampanyası 200 TL hediye 1 – 20 Haziran 2019

Axess kredi kartı sahipleri Beymen mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 1500 TL ve üzeri harcamalarında 200 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 20 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacak ve kazanılan chip paralar beymende kullanılabilecek.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Beymen mağazalarında ve Beymen.com’da tek seferde yapacağınız ilk 1.500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 200 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Haziran 2019 tarihine kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Temmuz 2019 tarihinde geri alınacaktır. Hopi mobil ödeme ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Beymen.com’dan yapılan alışverişlerde kazanılan chip-paralar yalnızca Beymen mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanya Beymen Outlet mağazalarında geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 200 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Axess’e özel Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x