Beymen axess kredi kartına özel 150 TL chip para hediye kampanyası

  • 06 Haziran 2017
Beymen axess kredi kartına özel 150 TL chip para hediye kampanyası

Axess kredi kartı sahipleri Beymen mağazalarından yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerinde 150 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya bu ay 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ödemenizi peşin fiyatına 6 taksitle yapabilirsiniz.

Kazanılan chip-paralar 16 Temmuz 2017’ye kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 5 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Beymen’de tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişe 150 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılacak chip-paralar 16 Temmuz 2017’ye kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 17 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Free için chip-para kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.