Kampanya ve İndirim Haberleri

Boyner axess kredi kartı kampanyası 21-31 Mart 2022

  • 21 Mart 2022
Boyner axess kredi kartı kampanyası 21-31 Mart 2022

Boyner mağazaları ve internet sitesinde axess kredi kartınızla yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL chip para kazanacaksınız. Kampanyaya axess mobilden 21-31 Mart 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

21-31 Mart tarihlerinde Boyner/YKM mağazaları ve Boyner.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 600TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100TL chip-para sunulacaktır.
Kampanya katılmak için ilk harcamadan önce, asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da iönce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “BOYNER” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılmış olursunuz.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kazanılan chip-paralar Boyner.com’da kullanılmamaktadır.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x