Boyner Ykm axess kart kampanyası 300’e 75 TL indirim 29 Mayıs – 6 Haziran 2018

  • 30 Mayıs 2018
Boyner Ykm axess kart kampanyası 300’e 75 TL indirim 29 Mayıs – 6 Haziran 2018

Axess kredi kartı sahipleri Boyner ve Ykm mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri harcamalarında 75 TL indirim çeki kazanacak. Kampanya 29 Mayıs – 6 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ödemelerinizi 9 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Axess’e özel 29 Mayıs – 6 Haziran 2018 tarihleri arasında Boyner, YKM, Boyner Sports, YKM Sports mağazalarından yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişe 75 TL indirim çeki sunulmaktadır.
Hediye çekleri; 29 Mayıs- 7 Haziran 2018 tarihleri arasında 250TL ve üzeri elektrikli ev aletleri harici ve kozmetik dışı tüm alışverişlerde kullanılabilir.
Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir, bir faturada bir çek kullanılır.
Çeki sadece kazanan kişi kullanabilir. Çek kullanımı kişiye özel şifreli kampanyalarla birleştirilemez.
Hediye çekleri; Boyner/YKM Outletlerde, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, boyner.com.tr’de, Boyner College ürünlerinde, elektrikli ev aletleri ve kozmetik kategorilerinde geçerli değildir.
Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur.
Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.
Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.