Carrefour 2018 kurbanlık satışında axess karta özel 50 TL indirim kampanyası

 • 02 Temmuz 2018
Carrefour 2018 kurbanlık satışında axess karta özel 50 TL indirim kampanyası
Carrefour marketlerde 2018 kurbanlık satışına özel axess kredi kartı kampanyasında 1190 TL’lik kıvırcık koçta 50 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.
Kampanya Ayrıntıları
 • Kampanya 1-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kurban koli alımlarında indirim 1.190 TL tek koli paket fiyatı üzerinden 50 TL olarak otomatik uygulanacaktır. İndirimden yararlanmak için Kurban koli ödemesinin kasadan ayrı tek bir işlem olarak ve Akbank posu üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir Çoklu alımlarda sadece bir indirim hakkı geçerlidir.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Neo sahipleri faydalanabilir. Bank o’card Axess ve Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir. Chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim debit kartlar için, kart hamili vadesiz hesabına ertesi gün, kredi kartları için ise ilk esktresine yansıyacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Nereden bilelim İslama uygun kesildiğini ve hayvanın kurban şartlarını sağladığını? Maksat et deği, ibadet. Bana inandırıcı gelmiyor.

 2. Anonim dedi ki:

  Bu correfour gibi kıt kafalı sığ bir marketçilik görmedim hediyem kart sattılar şimdi alışverişe gittim hade dedim 1 şişe büyük rakı alayım dedim , almaz olaydım bin dereden bin su getirdiler neymiş efendim hediye kartla alamazmışım yasakmış günahmış falan filan inat ettim en sonunda alabildim resmen paramla rezil ettiler beni nalet olsun bunların işletmeciliğine yazıklar olsun o yüzden bunlardan bir daha hiç birşey almayacağım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.