Carrefour axess kart kampanyası 50 TL hediye 1 – 31 Aralık 2018

 • 03 Aralık 2018
Carrefour axess kart kampanyası 50 TL hediye 1 – 31 Aralık 2018

Carrefour mağazalarında ve internet sitesinde axess kredi kartına özel kampanya kapsamında 3 adet 150 TL ve üzeri alışverişinizde 50 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya farklı günlerde yapılacak alışverişlerde 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan farklı günlerde yapacağınız tek ödeme ya da vade farksız 3 defa 150 TL ve üzeri harcamaya 50 TL chip-para sunulmaktadır.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ELLİ ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 07/01/2019 tarihine CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 08/01/2019 tarihinde geri alınacaktır.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler.

 2. AY dedi ki:

  bir şey değil…

 3. Faruk dedi ki:

  yılbaşı kampanyası beklenip kombo imkanı olursa değerlendirebilir

 4. Anonim dedi ki:

  axessste kalite düşüklüğü var uzun zamandır

 5. Anonim dedi ki:

  Çift hane gelmedi akaryakıt yok 😡

 6. MAHMUT dedi ki:

  akses yeni yıl kampanyan nerede geç kaldın.

 7. Anonim dedi ki:

  Axses aloo nerdesin

 8. HASAN KILIÇ dedi ki:

  MASTER CARD GEÇERLİ DEĞİLMİŞ DOĞRUMU ACABA

 9. Anonim dedi ki:

  Visa kredi kartlari gecerlimi yoksa maas kartindan mi cektirecegiz bilgisi olan varmi

 10. Faruk dedi ki:

  kredi kartlarının hepsi gecerli

 11. Anonim dedi ki:

  Zorlu avm axess 350 tl alışveriş e 50 tl toplam 150 chip para sarıkız deneyen oldu mu acaba

 12. Yunus dedi ki:

  Zorlu avm axess 350 tl alışveriş e 50 tl toplam 150 chip para sarıkız deneyen oldu mu?

 13. Anonim dedi ki:

  Axses neden kampanya yapmıyor

 14. Anonim dedi ki:

  AXESS BİR ZİBİZU TRENİNE BİNMİŞ GİDİYOR BAKALIM.

 15. Anonim dedi ki:

  Axses daha ne yapacak 1yilina ozel 100 cip verdi yilbasina ozel çekiliş yapacak bizim cipleri oraya yatirdi butcesini asti migros toptan carfour derken bitti bütçe bu sene böle bitecek yanilirim inşallah… Geçen sene yaptığı saçma kart numarasi son rakami gibi supriz yaparmi bilemem

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.