Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour axess kredi kartı kampanyası 4-30 Eylül 2018

 • 04 Eylül 2018
Carrefour axess kredi kartı kampanyası 4-30 Eylül 2018
Axess kredi kartı sahipleri Carrefour mağazaları ve internet sitesi üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 4-30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacak ve axess mobil üzerinden katılabileceksiniz.
Chip paranız anında yüklenecektir.
Kampanya Ayrıntıları
 • 4-30 Eylül 2018 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan yapacağınız tek ödeme ya da vade farksız 250 TL ve üzeri ilk harcamaya 10 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “SONBAHAR ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 07/10/2018 tarihine CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 08/10/2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 10 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Burakmersin dedi ki:

  10 TL fazla 5 TL yeterli

 2. Anonim dedi ki:

  Axses kurudun artık

BİR YORUM YAZ