Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour axess kurban kampanyası 2021

  • 23 Haziran 2021
Carrefour axess kurban kampanyası 2021

Carrefour marketlerde axess kredi kartına özel kurbanlık kampanyası kapsamında ekstra 125 TL indirim fırsatı sizi bekliyor. Carrefour 2021 kurban kolisi alımlarında 1950 ve 2050 TL fiyatlarla satış yapacak.

Kampanya Ayrıntıları
23 Haziran – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak 1.950 TL ve 2.050 TL’lik Kurban Kolisi alımlarında geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için Kurban Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir.
Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine Kurban Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 yada 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal postan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir.
Axess, Wings, Free, bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank kart (debit), Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
İndirim kredi kartları için ise ilk ekstresine yansıyacaktır.
Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ve uygulaması üzerinden yapılan alışverişler hariçtir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x