Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour ramazan erzak kolileri 2019 kampanyası axess karta %10 indirim

  Carrefour ramazan erzak kolileri 2019 kampanyası axess karta %10 indirim
  Axess kredi kartı sahipleri 2019 ramazan ayına özel erzak kolilerinde %10 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 22 Nisan – 3 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  Kampanya Ayrıntıları
  22 Nisan – 3 Haziran 2019 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Lüks Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi ve Mega Ramazan Kolisi alımlarında geçerlidir. Diğer Ramazan Koli paketleri indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyadan yararlanmak için Ramazan Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir. Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine Ramazan Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
  • İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 yada 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir.
  • Axess, Wings, Free, ve bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess , Debit (Neo) ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
  • İndirim kredi kartının ilk ekstresine yansıyacaktır.
  • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir.

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. djyavuz dedi ki:

   Annenizi mutlu etmek sizden, 50 TL’ye varan Chip-para Axess’ten!

   Giyim, kozmetik, çiçek, güzellik-bakım ve eğlence sektörlerinde 150 TL ve üzeri her alışverişine 10 TL; toplamda 50 TL chip-para Axess’ten hediye!” Son tarih: 12 Mayıs. Katılmak için “Hemen Katıl”a tıkla

  2. aykut dedi ki:

   saçma kampanya. anneler günü kampanyası yapıyorlar. müceferat, kuyum kapsam dışı böyle saçma kampanya olurmu? birde aksesin ramazan kampanyası sadece bumuki başka ramazan kampanyası yapmayacakmıki?

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.