Divarese ayakkabı axess kredi kartı kampanyası 30 TL hediye

  • 02 Mayıs 2017
Divarese ayakkabı axess kredi kartı kampanyası 30 TL hediye

Divarese ayakkabı mağazaları ve internet sitesinden axess kredi kartınızla yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL değerinde chip para fırsatı sizleri bekliyor. Axess kampanyası 1-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacak ve peşin fiyatına 7 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kazanılan chip paralarda sadece Divarese mağazalarında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr ’de tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 30 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar Divarese mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 31 Mayıs 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 30 TL chip-para kazanabilir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Divarese ve www.divarese.com.tr’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. KEMAL ÖZDEMİR dedi ki:

    kampanyalarınız güzel harcamaların tüm sektörlerde ve tüm poslarda gecerli olması ve cip puanların anında karta yüklenmesi daha da güzel….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.