Dvarese ayakkabı axess kart kampanyası 250 TL harcamaya 25 TL hediye puan

  • 21 Ağustos 2016
Dvarese ayakkabı axess kart kampanyası 250 TL harcamaya 25 TL hediye puan

Divarese ayakkabı mağazalarında yeni sezon ürünlere özel indirimler sürüyor. Divarese Axess kart kampanyasına özel olarak 250 TL ve üzeri harcamalarda 25 TL değerinde chip para kazanılacaktır. Kampanya 20 Ağustos – 20 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 30 Eylül 2016 tarihine kadar Divarese mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 20 Ağustos – 20 Eylül 2016 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr ’de tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 25 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar Divarese mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 30 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 25 TL chip-para kazanabilir.
  • 1 Temmuz 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr ‘de 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanya 2 taksitli alışverişlerde +4 taksit olarak uygulanmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, Tekstil ve ayakkabı sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.