Ereyon axess kart kampanyası 100 TL hediye chip para 1-31 Temmuz 2017

 • 24 Haziran 2017
Ereyon axess kart kampanyası 100 TL hediye chip para 1-31 Temmuz 2017

Axess Ereyon kredi kartı kampanyası kapsamında 100 TL değerinde chip para hediye ediyor. Ereyon yeni kampanyasında axess ile yapacağınız 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 100 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanya 1-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya axess.com.tr sitesinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonu ile kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacak olup, Bank’O Card Axess dahil değildir.
Fastpay üzerinden yapılan ödemeler kampanya kapsamında değildir.
Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Katılım için gönderilen SMS’ler; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  altın harcamalarında puan kazanılıyormu nesrın hanım nasıl deneyebılırız

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet bey, alışveriş yapan üyelerimizin cevaplarını bekleyeceğiz.

 3. Anonim dedi ki:

  ereyon altını çok pahalıya satıyor

 4. Anonim dedi ki:

  N11 alışverişlerinde altın a puan yüklenmemektedir

 5. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım bu ay kampanya var mı ipucu alabilir miyiz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.