Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 16-31 Ekim 2021qaw

 • 16 Ekim 2021
Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 16-31 Ekim 2021qaw

Gittigidiyor yeni axess kredi kartı kampanyası kapsamında yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanyaya axess mobil uygulamasından 16-31 Ekim 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Ödemelerinizi Peşin Fiyatına 9 taksit fırsatıyla!

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
Kampanya “”Takı, Mücevher ve Altın”” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Bülent dedi ki:

  Nesrin Hanım geçen seferki n11 kampanyasında sarıkız dahil etmişti yine sayaç işliyor mu acaba?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bülent bey işler büyük ihtimalle.

 3. Emre dedi ki:

  Nesrin hanım ben Axess mobilden hiç bı kampanyaya katilamiyorum hedef kitlede değilsiniz olarak yanıt alıyorum sorun genelmi sadece bendemi var bilginiz varmı yada bilgisi olan varmi

 4. Anonim dedi ki:

  emre bey bendede aynı..hedef kitlede değilsiniz diyor

BİR YORUM YAZ