Hepsiburada axess kredi kartı kampanyası 1-15 Kasım

  • 31 Ekim 2016
Hepsiburada axess kredi kartı kampanyası 1-15 Kasım

Axess kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde chip para kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1-15 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Harcama öncesi Kampanyaya katıl butonu kullanılmalı veya HEPSİBURADA yazarak 4566’ya mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 25 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 26 Kasım 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ