Kampanya ve İndirim Haberleri

Hepsiburada Ocak ödeme kampanyası 1-30 Kasım 2021

  • 01 Kasım 2021
Hepsiburada Ocak ödeme kampanyası 1-30 Kasım 2021

Hepsiburada reklamlarında dönen Ocakta ödeme kampanyası axess kredi kartı işbirliğiyle yapılıyor. Axess kartınızla yapacağınız tek çekim veya taksitli alışverişlerinizi 2 ay erteleyip Ocak ayında ödeyebilirsiniz. Kampanya 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı hepsiburada mobil uygulaması veya site üzerindeki sayfadan yapılmalıdır.

Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ilk ödemesi Ocak ayında başlatılacaktır. Taksit sayısı ve tutarında bir değişiklik olmayacaktır. Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin erteleme düzenlemeleri Akbank T.A.Ş. tarafından yansıtılacaktır.

Kampanya katılımı yalnızca ilgili alışverişin ödemesinde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak istenilen her alışverişte ayrıca katılım yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kredi kartları ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess, Akbank Kart ve Neo dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,60 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Bank’O Card Axess erteleme kampanyasına dahil değildir ve Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
Hepsipay Cüzdanım ile yapılan erteleme işlemlerinde sadece karttan çekilen tutar ertelemeye dahildir. Mevcut Cüzdan bakiyesi ile ödenen tutar ertelemeye dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ