Hopi axess kampanyası tüm alışverişlerde %5 chip para hediye

  • 22 Nisan 2017
Hopi axess kampanyası tüm alışverişlerde %5 chip para hediye

Axess kredi kartı sahipleri Hopi’ye kredi kartlarını ekleyerek yapacakları tüm alışverişlerde %5 hediye chip para kazanarak toplamda 20 TL kazanacak.

Kampanya 22 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 31 Mayıs 2017 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Axess’e özel 21-30 Nisan 2017 tarihler arasında tüm alışverişlerde %5, toplam 20 TL chip-para kazanacaktır. Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında geçerlidir. Mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait magazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar 31 Mayıs 2017 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazındadır, 1 müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL chip-para kazanabilecektir.
  • Chip-para kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’in eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir.
  • Son kullanma tarihi 03/27 ve sonrası olan kredi kartları mobil ödeme için Hopi’ye tanımlanamamaktadır.
  • Hopi uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
  • Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ