Koton axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ekim 2022

  • 05 Ekim 2022
Koton axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ekim 2022

Axess kredi kartınızla koton mağazaları ve internet sitesinden yapacağınız 350₺ ve üzeri ödemelerinizde 50₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 6 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1-31 Ekim 2022 tarihlerinde Koton mağazaları ve Koton.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 350 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahiplerinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “KOTON” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Kasım 2022 tarihine kadar sadece Koton mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Juzdan ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess, Wings, Free ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x