Koton axess kredi kartı kampanyası 30 Nisan – 16 Mayıs 2021

  • 30 Nisan 2021
Koton axess kredi kartı kampanyası 30 Nisan – 16 Mayıs 2021

Axess kredi kartı sahipleri Koton internet sitesinden yapacakları 150 TL ve üzeri harcamalarında 20 TL indirim kazanacak. Kampanya 30 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında axess mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
30 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında Koton.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 20 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Axess Mobil’de kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “KOTON” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Axess, Wings, Free kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Neo ve Akbank Kart, Bank’O Card Axess, Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Yalnızca Koton.com’dan yapılacak online alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya, müşteri bazındadır. Bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
Axess’e özel 30 Haziran 2021 tarihine kadar Koton mağazalarında ve Koton.com’da alt limitsiz vade farksız 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x