Kampanya ve İndirim Haberleri

Koton axess kredi kartı kampanyası 30 TL hediye 6 – 22 Eylül 2019

  • 06 Eylül 2019
Koton axess kredi kartı kampanyası 30 TL hediye 6 – 22 Eylül 2019

Axess kredi kartı Koton giyim kampanyası kapsamında 200 TL ve üzeri harcamalarınızda 30 TL değerinde chip para hediye ediyor. Kampanya koton mağazaları ve internet sitesinde 6 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında axess mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kazandığınız chip paralar anında yüklenecek ve 7 Ekim 2019 tarihine kadar sadece Koton mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyada chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler de dahildir, kazanılan chip-paralar yalnızca mağazalarda harcanabilmektedir.
Axess’e özel 31 Aralık 2019 tarihine kadar Koton mağazalarında ve Koton.com’da alt limitsiz vade farksız 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    AY teşekkürler kampanya güzel.

BİR YORUM YAZ