N11 Axess kart kampanyası 1-15 Temmuz 2017

 • 24 Haziran 2017
N11 Axess kart kampanyası 1-15 Temmuz 2017

Axess kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi N11.com üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50TL değerinde chip para kazanacak. N11 axess kredi kartı kampanyası 1-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya katılımı için N11 yazıp 4566’ya SMS göndermeleri veya axess.com.tr sitesine girerek kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamaları ve kayıt olmaları gerekir.

SMS gönderiminden sonra üyeye onay mesajı gelecektir. Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanyadan kazanılan maksimum chip-para tutarı nedir? Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 50 TL’dir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve Akbank sanal kartları ile yararlanılabilir. Kampanyaya Bank’O Card Axess kartı dahil değildir. Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, TurkTelekom TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Alışverişimi iade veya iptal edersem ne olur? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretleri nedir? Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Alışverişimi taksitlendirebilir miyim? Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. * Akbank T.A.Ş. ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  altın alışverışlerı sayılıyormu bılgısı olan varmı

 2. Güven Karadeniz dedi ki:

  MERHABA. GÖRSELDE 50 TL YE VARAN YAZIYOR, AÇIKLAMADA 500 TL YE 25 1000 TL YE 100 YAZIYOR.

  10 TL YE 50 Mİ 100 MU HANGISI DOGRUDUR??

  500 E 25 OLAN KAMPANYALARDA GENELDE 1000 TL YE 50 TL OLUYOR

 3. Anonim dedi ki:

  Aynen bı hata var bu kampanyada

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar kampanyada maksimum 50 lira hediye edilecek. 500 üzerine 25, 1000 üzerine 50 TL değerinde chip para var.

 5. ali taka dedi ki:

  bu kampanyalarda chip parayı internet sitesi mi banka mı karşılyor. Neden bazen 50 bazen f00 tl chip para veriliyor…

 6. hikmet 34 dedi ki:

  alı sanırım yarısı banka yarısıda iş yerı karsılıyor

 7. ali taka dedi ki:

  Nesrin hanım…sizin fikriniz..???

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar bu kampanyalar site ile bankanın anlaşması sonucu ortak karşılanıyor. Yüzde kaç banka karşılıyor bilmiyorum ama aynı kart farklı sitelerde farklı miktarda puan veriyor. N11 2017 yılında gaz kesti. 2017 yılında tüm sektörlerde bir daralma mevcut. N11 gibi siteler komisyonla çalıştığı için alışveriş arttıkça sunulan fırsatlarda artıyor. 11.11.2016 kampanyasında internette görülmemiş bir kampanyaya imza atan n11, karşılıksız 110 liralık alt limitsiz çekten 750 TL’lik çeki 450 TL’ye kadar satmaya kadar inanılmaz bir fırsat sunmuştu. 2016 yıl sonu alışverişte büyük bir patlama yaşanmıştı. Bu yıl bu tür kampanyaları görmemiz çok zor. Yıl sonunda biraz hareketlenme olur ama %10 üzerinde indirim çeklerini görmemiz çok zor.

 9. puancı genc dedi ki:

  siizin sayenızde 50 tl kazandım normalda 1-2 gun once alcam urunu ; daha onceden kampanya duyurdunuz ıcın bekledım bugun aldım puan kazandım tesekkur ederım :) ıykı bu sıteyı takıp edıyorum

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  puancı genç böyle haberler alınca mutlu oluyoruz. Faydalı olabilmek çok hoş.

 11. Mehmet dedi ki:

  Altin alimlari gecerlimi nesrin hanim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.