N11 Axess kart kampanyası 1-31 Ağustos 2017

 • 01 Ağustos 2017
N11 Axess kart kampanyası 1-31 Ağustos 2017

Merakla beklenen N11 kredi kartı kampanyası fiyasko ile ortaya çıktı. Axess kredi kartı ile anlaşan N11 1000 TL üzerine 50 TL chip para hediye ediyor. 1-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL chip para hediye edilecek.

 

Kampanyaya katılmak için, üyelerin alışveriş yapmadan önce “N11” yazıp 4566’ya SMS göndermeleri veya axess.com.tr sitesine girerek kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamaları ve kayıt olmaları gerekir. SMS gönderiminden sonra üyeye onay mesajı gelecektir.

 

Kazanılan chip-paralar aynı gün içinde karta yansıyacaktır.

Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 15 Eylül 2017’dir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Eylül 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve Akbank sanal kartları ile yararlanılabilir. Kampanyaya Bank’O Card Axess kartı dahil değildir.Kampanya hangi kategorilerde geçerli?Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, TurkTelekom TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Güven Karadeniz dedi ki:

  hakikaten fiyasko.
  iş maximumu kullandım ziraate 50 verıyor dıye yenı kampanyayı bekledim
  boşuna beklemişim

 2. Osman dedi ki:

  Fiyasko kısmı nedir tam olarak? Katılalım mı, katılmayalım mı?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Axess için 50 TL fiyasko. Yıla iyi başlayan axess 100 TL vermeliydi. World yapsa bonus yapsa anlarım ama axess için fiyasko.

 4. Anonim dedi ki:

  Axses tasarrufa başladı

 5. Burakmersin dedi ki:

  Nesrin hanım cart finans’ ın kampanyasını yayinlarmisiniz? Her 100 TL ye 10 TL veriyor. Pos zorunluluğu yok. Fix kart geçerli. Denenmiştir.
  Link veremiyorum cep şubesi kampanyalar bölümünden giriş yaparak ücretsiz katılım sağlanıyor. Benzin ve market alışverişi ile ilgili.

 6. İBRAHİM dedi ki:

  burak bey cep şubede yok int sitesinde de yok katılamadım ben

 7. YORUMSUZ dedi ki:

  @ burak mersin cep şubesine girdim öyle bi kampnya görünmüyor sizin ki kişiye özel olabilir

 8. Batman kampanyacısı dedi ki:

  card finans sitesinde gözükmüyor ama bende katıldım her 100 tl ye 10 tl toplam 100 tl veriyor market ve akaryakıt alımlarında veriyor pos zorunluluğu yok katılım için KATIL yazıp 2273 e sms atabilirsiniz kampanya 24 temmuz-30 ağustos arasında yapılan alışverişlerde geçerli

 9. ağacan dedi ki:

  cardfinans kampanyasını bulamayanlar atmden kampanyalar kısmından katılabilirler. orda detay var

 10. Burakmersin dedi ki:

  Arkadaşlar çevredeki arkadaşlarıma da soyledim, bazılarında gözüküyor, bazılarında gözükmüyor. Kişiye Özel galiba. Ama öyle bir ibare yok kampanya detaylarında. Anlamış değilim. Müşteri hizmetleri ni aramak gerekir diye düşünüyorum

 11. NEW HORİZONS dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler Burakmersin , cepten Finansbank ı indirdim ve kampanyalar adımından katılım yaptım, ama harcama daha henüz yapmadım anında yükleme yapılıp 30 eylüle kadar son kullanımı var kazanılan puanların ayrıca market ve akaryakıt olması iyi olmuş.

 12. NEW HORİZONS dedi ki:

  ha bu arada kampanyayı hemen üsten kayan kampanyalar yazılarından değil,
  sol tarafta ”KAMPANYALAR” ”YENİ” sekmesini tıkladığınızda görüyorsunuz dikkatli arayın .

 13. Burakmersin dedi ki:

  Önemli değil. Faydalı olduysam ne mutlu bana. İnşallah herkes yararlanır :)

BİR YORUM YAZ