Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet akaryakıt axess kart kampanyası 16 Ekim – 30 Kasım 2019

  • 17 Ekim 2019
Opet akaryakıt axess kart kampanyası 16 Ekim – 30 Kasım 2019

Türkiye’nin en iyi istasyonlarına sahip akaryakıt şirketi hiç şüphesiz Opet. Ülke çapında istasyon kalitesi en yüksek Opetlerde tuvaletler birçok kişi için ilk tercih nedeni. Temizlik ve çay gibi imkanları ile ben dahil birçok kişi Opeti tercih ediyor. Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarında axess kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamanızda 30 TL değerinde chip para kazanacaksınız.

Kampanya 16 Ekim – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir. Kazanılan chip paralar anında yüklenecek ve  8 Aralık 2019 tarihine kadar Opet-Sunpet istasyonlarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “OPET“ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 8 Aralık 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri OPET ve SUNPET istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x