Pegasus Axess kredi kartına özel 50 TL indirim 22 Haziran-6 Temmuz 2020

  • 25 Haziran 2020
Pegasus Axess kredi kartına özel 50 TL indirim 22 Haziran-6 Temmuz 2020

Axess kredi kartı pegasus uçak bileti kampanyası kapsamında 500 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 22 Haziran-6 Temmuz 2020 tarihleri arasında pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Axess’e özel flypgs.com ve Pegasus mobil uygulamasından 22 Haziran-6 Temmuz 2020 döneminde yapacağınız tek seferde ilk 500 TL ve üzeri harcamanıza ekstrende 50 TL indirim sunulmaktadır.
Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanyadan faydalanmak için işlemin www.flypgs.com ya da Pegasus mobil uygulamasından Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde ekstrenize yansıtılacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Ticari kartlar, Neo, Akbank kart ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para/ mil kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
Kampanya Pegasus’un web sitesi flypgs.com ve mobil uygulamasında 22 Haziran 2020 – 27 Mart 2021 tarihleri arasında satışa açık olan tüm uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya Pegasus’tan yapacağınız tüm uçak bileti ve ek hizmet harcamalarını kapsamaktadır.
Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” dışına çıkıyorsa yeni biletleme için Axess ile yapılan 500 TL ve üzeri için kampanya uygulanmaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir. Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x