Pegasus uçak bileti axess kart kampanyası 200₺ indirim 1-15 Kasım 2022

  • 03 Kasım 2022
Pegasus uçak bileti axess kart kampanyası 200₺ indirim 1-15 Kasım 2022

Axess kredi kartınızla Pegasus internet sitesi ve mobil uygulamadan alacağınız 2000₺ ve üzeri uçak biletlerinde 200₺ indirim fırsatı sizi bekliyor. Axess uçak bileti kampanyası 1 -15 Kasım 2022 tarihleri arasında juzdan uygulamasından katılımlarda geçerlidir. İndirim ödeme sonrası 2 gün içinde ekstreye yansıyacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “flypgs ” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanyadan faydalanmak için harcamaların www.flypgs.com ya da Pegasus mobil uygulamasından yapılması gerekmektedir.
Kampanya acentelerden satın alınacak biletler için geçerli değildir.
Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde ekstrenize yansıtılacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings bireysel ve ticari kartları ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Akbank kart ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL indirim kazanabilir.
Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para/ mil kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
Kampanya Pegasus’un web sitesi flypgs.com ve mobil uygulamasında 28 Ekim 2023 tarihleri arasında satışa açık olan tüm uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya Tarihi: 1-15 Kasım 2022 (Türkiye yerel saatine göre 1 Kasım 2022 saat 00.01’den itibaren 15 Kasım 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)
Seyahat Tarihi: 1 Kasım 2022 – 28 Ekim 2023
Kampanya Pegasus’tan yapacağınız tüm yurt içi, yurt dışı direkt ve bağlantılı uçak bileti ve ek hizmet (koltuk, yemek, bagaj vb.) harcamalarını kapsamaktadır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x