Sahibinden axess kampanyası 100 TL chip para hediye 1-31 Temmuz 2017

 • 24 Haziran 2017
Sahibinden axess kampanyası 100 TL chip para hediye 1-31 Temmuz 2017

Axess kredi kartı sahipleri sahibinden.com GET sistemi ile yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerinde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1- 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için “SAHİBİNDEN” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir.

• Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, ticari kartlar ve Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.
• Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacaktır.
• Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
• Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
• İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
• Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.

• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
• Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. CAKİRBEY dedi ki:

  değerlendirilir…

 2. Anonim dedi ki:

  Altın alan oldu mu geçerli mi

 3. Anonim dedi ki:

  Baslamadiki

 4. Anonim dedi ki:

  Altında geçerlimi

 5. deli gönül dedi ki:

  altında geçerlimi

 6. Emin dedi ki:

  Altında geçerli olsa ne olacak ki, kuyumcuda 960 lira olan altın sahibinden.com’da 1060 lira. Alıp bozmayı geçtim, yatırım için alsan bozdurmasan bile neredeyse zarardasın.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emin altın almanın tek bir mantığı var kısa süreli nakit ihtiyacını gidermek. 4 taksitle alınıp 1000 TL nakit elde edilir.

 8. Ahmet dedi ki:

  Nesrin hanım sahibinden alınan altın sağlamlık açısından nasıl acaba bilğiniz varmı

 9. mehmet dedi ki:

  altın alımında verılıyormu puan nesrın hanım.taksıtlı odemek ıçın lazım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.