Kampanya ve İndirim Haberleri

Teknosa axess kampanyası 500 TL hediye 29-30 Aralık 2020

  • 29 Aralık 2020
Teknosa axess kampanyası 500 TL hediye 29-30 Aralık 2020

Axess kredi kartı sahipleri Teknosa mağazaları ve internet sitesi üzerinden yapacakları 5000 TL ve üzeri alışverişlerde %5 olmak üzere toplamda 500 TL’ye kadar chip para kazanacak. Kampanyaya axess mobilden 29-30 Aralık 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

29-30 Aralık 2020 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 5000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize %5 chip-para sunulmaktadır.
Bir müşteri kampanyadan bir defa en fazla 500 TL chip-para kazanabilir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır.
Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 500 TL chip-para kazanabilir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ