Teknosa Axess kampanyası 750 TL’ye 75 TL hediye 27-29 Eylül

  • 27 Eylül 2016
Teknosa Axess kampanyası 750 TL’ye 75 TL hediye 27-29 Eylül

Teknosa her hafta farklı kredi kartlarına özel kampanyalar düzenliyor. Teknosa yeni kampanyasında bu hafta 27-29 Eylül tarihleri arasında teknosa mağazaları ve teknosa.com internet sitesinden yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişinizde 75 TL değerinde chip para kazanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan faydalanmak için, 27-28-29 Eylül tarihlerinde ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan bir kez “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.
Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 75 TL chip-para kazanabilir.
Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
75 TL chip-para hediyesi, ilk yapılan 750 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 09 Ekim 2016 tarihine kadar tüm Teknosa Mağazalarından ve teknosa.com’dan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar 11 Ekim 2016 itibariyle silinecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free sahipleri faydalanabilir. Kampanyaya Bank’O Card Axess ve Business kartlar dahil değildir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ