Teknosa Axess kampanyası ile %10 puan fırsatı

  • 16 Kasım 2011
Teknosa Axess kampanyası ile %10 puan fırsatı

Axess kredi kartı sahipleri Teknosa mağazalarında ve internet mağazasında 19-20 Kasım 2011 tarihlerinde tek çekim ve vade farksız taksitli işlemlerde % 10 chip-para kazanıyor.Fırsatı kaçırmayın !

Axess ile %10 Chip-para kampanyası, 19-20 Kasım 2011 tarihinde kampanyanın geçerli olduğu Teknosa mağazalarından ve www.teknosa.com adresinden Axess, Wings, Fish, Axess Business, Wings Business, Carrefour Axess, Citi Wings ve Citi Axess kart ile yapılacak 200 TL ve üzeri tek çekim ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, kampanyadan kazanılacak Chip-para tutarı en fazla 100 TL olacaktır.

Wings ile yapılan işlemlerde chip-para değerinde ekstra milpuan kazanılacak olup, kazanılan milpuanlar işlem tarihinden 1 gün sonra yüklenecektir. %10 Chip-para kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir.

Axess ile %10 Chip-para kampanyası 19 Kasım 2011 tarihinde, İstanbul Forum, Kadıköy Nautilus, Şişli Cevahir, Marmara Forum, Bahçeşehir Akbatı, Ümraniye Carrefoursa, Haramidere Torium, İzmit Gebze Center, İzmit Outlet Center, Adapazarı Ada Center, İzmir Balçova Egepark, İzmir Forum Bornova Extra, İzmir Forum Bornova, İzmir Mavişehir Carrefoursa, Antalya Kepez Özdilek, Antalya Terracity, Ankara Ankamall Extra, Ankara Ankamall 2 Extra, Ankara Cepa, Ankara Etlik Antares, Gaziantep Sankopark, Adana Sabancı İş Merkezi, Denizli Forum Çamlık, Kayseri Park, Konya Kulesite, Bursa Carrefoursa, Tekirdağ Tekira, Mersin Forum, Malatya Park, Erzurum Redevco, Balıkesir Yaylada mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

20 Kasım 2011 tarihinde tüm Teknosa mağazaları kampanyaya dahildir. Ümraniye Meydan mağazasından yapılacak harcamalar %10 Chip-para kampanyasına dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ