Kampanya ve İndirim Haberleri

Teknosa axess kart kampanyası 4-7 Mayıs 2021

  • 05 Mayıs 2021
Teknosa axess kart kampanyası 4-7 Mayıs 2021

Axess kredi kartı sahipleri Teknosa sitesinden yapacakları 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 4-7 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
4-7 Mayıs 2021 tarihlerinde Teknosa.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 3000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır.
Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ