Kampanya ve İndirim Haberleri

Teknosa axess kredi kartı kampanyası 4-8 Mayıs 2020

  • 05 Mayıs 2020
Teknosa axess kredi kartı kampanyası 4-8 Mayıs 2020

Teknosa internet sitesinde axess kredi kartınızla yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanma fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 4-8 Mayıs 2020 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
4- 8 Mayıs 2020 tarihleri arasında Teknosa.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 1.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır !
Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kayıt olmak için ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “TEKNOSA ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır.
Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ