Kampanya ve İndirim Haberleri

Trendyol axess kart kampanyası 350’ye 30 TL indirim 1-15 Mayıs 2021

  • 02 Mayıs 2021
Trendyol axess kart kampanyası 350’ye 30 TL indirim 1-15 Mayıs 2021

Trendyol online alışveriş sitesinde Axess kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 350 TL ve üzeri ödemelerinizde anında 30 TL indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 1-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında 1-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Trendyol’dan yapılacak 350 TL ve üzeri ilk alışverişte anında 30 TL indirim sunulacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir.
Bu kampanya trendyol.com’da yapılan başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.
Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
İptal/iade sonrasında kampanya koşulları sağlanmaması durumunda indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez.
İndirim, ürün detayında “Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değildir. Sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim birlikte kullanılamaz.
Trendyol Cüzdan bakiyesiyle ya da ödeme sayfasında Trendyol Cüzdanım ile öde seçenekleriyle yapılan işlemlerde kampanya geçerli değildir.
Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Tuncay dedi ki:

    Trendyol cüzdan geçerli değildir diyor ama bi denemek lazım deneyen olursa yazabilir mi

  2. Anonim dedi ki:

    cüzdan geçerli olmaz genede denemek istersen kart bilgilerini gir dene kardeşim. kart bilgilerini girdiğinde anında indirim yansıyacağı için. geçerli olup olmadığını anlarsın. dediğim gibi cüzdan geçerli olmaz. boş yere yükleme yapıp. tekrar karta yükleme yaparak okunu çıkartmayalım. indirim kart bilgilerini girer girmez yansır bu şekilde anlarsınız.

  3. AbdllhY dedi ki:

    TRENDYOL CÜZDAN OLMAAAAZ… ÇOĞU BUTİKTEDE OLMAZ… İNDİRİMİN ANLIK DÜŞMESİ GEREKİYOR SONRASINDA DA OLMAZ.. SAYGILARLA..

BİR YORUM YAZ