Watsons Axess kart kampanyası 75 TL alışverişe 15 TL chip para hediye

  • 02 Eylül 2016
Watsons Axess kart kampanyası 75 TL alışverişe 15 TL chip para hediye

Watsons mağazalarından Axess kredi kartınızla yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişinizde 15 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya kapsamında 50 TL üzeri alışverişlerde +4 taksit kolaylığı sunulacaktır. Kampanya 1- 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olup kazanılan puanlar 16 Ekim 2016 tarihine kadar sadece Watsons mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Chip-para kampanyası 75 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 15 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 16 Ekim 2016’dır. Watsons mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar 17 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. 50 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli alışverişlerde +4 taksit sunulacaktır.
  • Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, kozmetik sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ