Watsons axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ekim 2023

  • 02 Ekim 2023
Watsons axess kredi kartı kampanyası 1-31 Ekim 2023

Axess kredi kartınızla watsons mağazaları ve internet sitesinden yapacağınız 350₺ ve üzeri ödemelerde 40₺ chip para kazanacaksınız. Kampanya 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Birçok kadın bu kampanyayı bilmiyor ve çoğu kadın aylık watsons harcaması yapıyor.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk harcamaya 40 TL chip-para sunulmaktadır.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından WATSONS yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Kasım 2023 tarihine kadar Watsons mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x